Home » resultaten

resultaten -18 :

2016, -81kg:

 

7e Stokholm Zweden

2e Kaizen Echt

1e Limburgse kampioenschappen

3e Antwerpen (meetmoment)

3e West Duitse kampioenschappen

1e Bezirk kampioenschappen

1e Kreis kampioenschappen

9e Dutch open Eindhoven

2e Gilze

2e Residentie Den Haag (meetmoment)

 

2015, -73kg:

 

9e West Duitse kampioenschappen

1e Bezirk kampioenschappen

1e Kreis kampioenschappen

 

resultaten -15:

2014, -66kg:

 

3e Reuver

1e Haaren

1e West Duitse Teamkampioenschappen

1e West Duitse kampioenschappen

7e Kaizen Echt

1e Bezirk kampioenschappen

1e Kreis kampioenschappen

7e Erfurt

2e Berlicum

7e Duisburg

1e Beuningen

3e Limburgse kampioenschappen -18 jaar

2e Nederlandse kampioenschappen

1e Limburgse kampioenschappen

1e Bezirk Teamkampioenschappen

2e Vlaardingen

1e Gemert

1e Dutch open Eindhoven

1e Amby

 

resultaten -15:

2013, -50 / -66kg:

 

2e BOG Geleen

1e Klompen toernooi

3e Reuver

1e Nederlands Kampioenschappen Team

5e Kaizen Echt

1e Mierlo

1e Limburgse Kampioenschappen Team

7e Nederlandse Kampioenschappen

2e Limburgse kampioenschappen

3e Vlaardingen

2e Gemert

1e Gilze

 

 

resultaten -12:

2011, -42 / -46kg:

 

1e Deventer Team

1e BOG Geleen

1e Theo Meijer Team

1e Limburgse Kampioenschappen

3e Klompen toernooi

1e Reuver

3e Kenamju Team

3e Kaizen

3e Nederlandse Kampioenschappen Team

1e Mierlo

1e Limburgse Kampioenschappen Team

1e Berlicum

2e Vlaardingen

2e Wouw OWB

1e Brunssum

1e Amby

 

 

 

 

 

 

resultaten -10:

2009, -38kg:

 

1e Limburgse Kampioenschappen

1e BOG Geleen

1e Kano

1e Venray

1e Mierlo

1e Houtem

1e Grevenbicht

1e Reuver

1e Brunssum

1e Rijen

1e Nuth

1e Baexem

 

 

resultaten -8:

2007, -34kg:

 

1e Ckitari Rotterdam

1e Limburgse Kampioenschappen

2e Houvast

2e Grevenbicht

1e Rijen

1e Brunssum

 

 

resultaten -6:

2005

 

 

resultaten -15:

2012, -46kg:

 

1e Theo Meijer Teamwedstrijden

1e BOG Geleen

3e Klompen toernooi

1e Bastogne

1e Houthalen

2e Kenamju Teamwedstrijden

2e Nederlandse Kampioenschappen Team

1e Limburgse Kampioenschappen Team

1e Brunssum

2e Gemert

 

 

 

 

resultaten -12:

2010, -38 / -42kg:

 

1e Kano

2e Limburgse Kampioenschappen

2e BOG Geleen

1e Klompentoernooi

3e Theo Meijer Team

3e Schijndel

2e Margraten

3e Kenamju Team

3e Venray

3e Houvast

3e Nintai

2e Reuver

2e Wouw OWB

1e Amersfoort

1e Duurstede

3e Rijen

1e Amby

2e Gilze

 

 

 

 

resultaten -10:

2008, -38kg:

 

2e Kano

1e Limburgse Kampioenschappen

1e Houvast

1e Friesland

2e Sandokan

1e Grevenbicht

1e Reuver

1e Rijen

1e Amby

2e Gilze

 

 

 

 

resultaten -8:

2006:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

resultaten -6:

2004